‘Yakından tanısalar bana küfür etmezler!’

Şu sıralar tamamen işine odaklandığını söyleyen Özge Özacar, “Sosyal yanım güçlüdür, 16 yaşımdan beri Fenerbahçe tribünündeyim, ilk maçıma Hürriyet Gazetesi’nden bilet kazanarak gitmiştim, büyük bir sevda benim için Fenerbahçe, futbolu çok seviyorum” dedi.

“GÜZEL TEPKİLER ALIYORUM”

“Sokaktaki ve sosyal medyadaki tepkiler nasıl? Yeri geliyor bazen küfür bile ediliyor sosyal medyada. Bununla nasıl başa çıkıyorsunuz?” sorusuna oyuncu, “Güzel tepkiler alıyorum, insanların beni sevdiğini bana hissettirmeleri harika bir duygu. Sosyal medyaya gelirsek beni yakından tanısalar küfür etmezler bence bana. Bazen karakterlere çok kapılıp olabiliyor böyle durumlar. İletişim mezunu olduğum için onları da anlıyabiliyor ve bu tarz çıkışlara saygı duyuyorum. Her yerde olan şeyler bunlar” cevabını verdi.

“MERVE DİZDAR’A HAYRANIM”

Meslektaşı Merve Dizdar’a hayran olduğunu söyleyen Özacar, “Onu çok seviyorum, ona hayranım. Enerjisi çok yüksek, meslektaşı olarak bizlere de ilham veriyor, harika biri” açıklamasını yaptı.

“HALUK BİLGİNER BAMBAŞKA BİRİ”

Usta sanatçı Haluk Bilginer’i idol olarak gördüğünü dile getiren oyuncu, “Onun bana verdiği öğütleri canı gönülden dinliyor ve uygulamaya çalışıyorum. Benim için bambaşka biri, umarım bizler de onun kadar başarılı olur ve iyi yerlere geliriz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x